Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Categories
hr: Kategorije

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
