Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: more
hy: ավելի

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ
