Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: more
jv: pepaké

en: Categories
jv: Kategori

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
