Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: more
ka: მეტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: - All -
ka: - ყველა -
