Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Categories
kk: Категория

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс
