Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: more
ku: زیاتر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان
