Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: more
lv: vairāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
