Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Categories
os: Категоритæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори
