Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ
