Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: more
ps: نور

en: Category
ps: ټولی

en: Block
ps: غونډ

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: - All -
ps: - ټول -
