Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: more
pt: mais

en: Categories
pt: Categorias

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Category
pt: Categoria

en: 1 vote | @count votes
pt[0]: 1 voto
pt[1]: @count votos

en: Defaults
pt: Predefinições

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Apply
pt: Aplicar

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Sort By
pt: Ordenar por
