Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: more
ro: mai multe

en: Categories
ro: Categorii

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Node
ro: Nod

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: Defaults
ro: Implicite

en: Features
ro: Caracteristici

en: Apply
ro: Aplică

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
