Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: more
sk: viac

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Asc
sk: Vzostupne
