Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: more
sl: več

en: Categories
sl: Kategorije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov
