Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: more
te: మరిన్ని

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
