Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Sort By
ug: تىزىش
