Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: more
uk: ще

en: Categories
uk: Категорії

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: Node
uk: Матеріал

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Features
uk: Властивості

en: Apply
uk: Застосувати

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Asc
uk: Зрост

en: Ideas
uk: Ідеї

en: Recent Ideas Comments
uk: Останні коментарі до ідей

en: Search Filter
uk: Фільтр пошуку

en: ideas
uk: ідеї

en: Display callout box on main listing.
uk: Показати виноски в основному спискові.

en: Submit an idea
uk: Відправити ідею

en: Ideation: Callout Box
uk: Ideation: Виноски

en: Ideation: Submit an Idea
uk: Ideation: Відправити ідею

en: Have an Idea?
uk: Є ідея?

en: Submit an Idea
uk: Відправити ідею

en: Provides a feature in which idea can be posted, voted on, and commented upon.
uk: Додає можливість відправляти, голосувати і коментувати ідеї.

en: Idea We're Watching
uk: Вибрана ідея
