Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: more
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Node
ar: العقدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
