Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
