Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: more
be: болей

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць
