Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
