Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: more
el: περισσότερα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Asc
el: Αύξ
