Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: more
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته بندی

en: Node
fa: محتوا

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: 1 vote | @count votes
fa[0]: 1 رای
fa[1]: @count رای

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس

en: Asc
fa: صعودی
