Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: more
fi: lisää

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: Block
fi: Lohko

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Apply
fi: Käytä

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Sort By
fi: Lajittele
