Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: more
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Node
gu: નોડ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
