Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: more
he: עוד

en: Categories
he: קטגוריות

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Apply
he: החל

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Idea
he: רעיון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
