Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: more
hi: और भी

en: Categories
hi: वर्ग

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Category
hi: वर्ग

en: Node
hi: नोड

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Desc
hi: अवरोही

en: 1 vote | @count votes
hi[0]: १ मत
hi[1]: @count मत

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
