Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: more
hu: tovább

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Features
hu: Jellemzők

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Asc
hu: Növ

en: Ideas
hu: Ötletek

en: Search Filter
hu: Keresési szűrő
