Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: more
is: meira

en: Categories
is: Flokkar

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvæði
is[1]: @count atkvæði

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
