Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: more
it: altro

en: Categories
it: Categorie

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: Node
it: Nodo

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: 1 vote | @count votes
it[0]: 1 voto
it[1]: @count voti

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Features
it: Funzionalità

en: Apply
it: Applica

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Sort By
it: Ordina Per
