Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан
