Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: more
mr: आणखी

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत
