Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: more
ne: धेरै

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Features
ne: विशेषताहरू
