Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: more
oc: mai

en: Categories
oc: Categorias

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: Node
oc: Nosèl

en: Block
oc: Blòt

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Sort By
oc: Triar per
