Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: more
pl: więcej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Node
pl: Węzeł

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Search Filter
pl: Filtr wyszukiwania
