Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: more
ru: ещё

en: Categories
ru: Категории

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Node
ru: Материал

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: 1 vote | @count votes
ru[0]: @count голос
ru[1]: @count голоса
ru[2]: @count голосов

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Features
ru: Особенности

en: Apply
ru: Применить

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Recent Ideas Comments
ru: Последние комментарии к идеям

en: Search Filter
ru: Фильтр поиска

en: ideas
ru: Идеи

en: Display callout box on main listing.
ru: Показать выноски на главном списке

en: Submit an idea
ru: Отправить идею

en: Ideation: Callout Box
ru: Ideation: Выноски

en: Ideation: Submit an Idea
ru: Ideation: Отправить идею

en: Have an Idea?
ru: Есть идея?

en: Submit an Idea
ru: Отправить идею

en: Provides a feature in which idea can be posted, voted on, and commented upon.
ru: Добавлять возможность отправлять, голосовать и комментировать идеи

en: Idea We're Watching
ru: Избранное
