Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Block
sr: Блок
