Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Search Filter
th: ตัวกรองการค้นหา
