Ideation (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: more
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Category
ur: زمرہ

en: Node
ur: نوڈ

en: Block
ur: بلاک
