Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Visible
he: נראה

en: Fields
he: שדות

en: Hidden
he: מוסתר

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
