Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Visible
lt: Matomas

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Parents for @title
lt: @title tėvai

en: Visibility for @title
lt: @title matomumas
