Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Visible
pt: Visível

en: Fields
pt: Campos

en: Hidden
pt: Oculto

en: <Hidden>
pt: «Oculto»

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Parents for @title
pt: Os pais de @title

en: Visibility for @title
pt: Visibilidade para @title
