Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Hidden
ca: Ocult

en: <Hidden>
ca: <Ocult>

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Parents for @title
ca: Pares per @title

en: Visibility for @title
ca: Visibilitaat per @title
