Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Parents for @title
hi: @title के लिए पेरंट्स

en: Visibility for @title
hi: @title लिए दृश्यता
