Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Fields
nl: Velden

en: Hidden
nl: Verborgen

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Parents for @title
nl: Bovenliggende onderdelen voor @title

en: Visibility for @title
nl: Zichtbaarheid voor @title
