Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Visible
da: Synlig

en: Fields
da: Felter

en: Hidden
da: Skjult

en: <Hidden>
da: - Skjult -

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Parents for @title
da: Overordnede elementer for @title

en: Visibility for @title
da: Synlighed af @title
