Inline Entity Form Table View Mode (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Visible
ja: 表示

en: Fields
ja: フィールド

en: Hidden
ja: 非表示

en: <Hidden>
ja: <非表示>

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Parents for @title
ja: @ の親（複数）

en: Visibility for @title
ja: @title の表示状態
