Image effect kit (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Size
bg: Размер

en: Text
bg: Текст

en: Media
bg: Медия

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: image
bg: изображение

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
bg: Избраният набор с инструменти за обработка на изображения %toolkit не може да обработи коректно функцията %function.
