Image effect kit (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Size
ur: حجم

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Text
ur: متن

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ur: منتخب شدہ مصوری کی ٹول کٹ %toolkit فنکشن %function کو صحیح طور پر نہیں سنبھال سکتی۔
