Image effect kit (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Size
ca: Mida

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Basic
ca: Bàsic

en: image
ca: imatge

en: pixels
ca: píxels

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
ca: El joc d'eines de manipulació d'imatges seleccionada  %toolkit no pot processar adequadament %function.

en: Provides image manipulation tools.
ca: Proporciona eines de manipulació d'imatges.
